Type to search

POLITIKA

Pročko PODRAZIL Matoviča: Neuveríte, čo naňho VYTIAHOL za jeho chrbtom! TO naozaj?!

Edita Silna
Edita Silna mar 23

Koaličná kríza v týchto dňoch vrcholí, keďže požiadavky politických strán sú stále predmetom konfliktov. K napätému vzťahu premiéra a ministra hospodárstva sa nedávno vyjadril aj poslanec Jozef Pročko, ktorý si zaumienil byť medzi nimi mediátorom.


Bývalý zabávač sa počas koaličnej krízy rozhodol zmieriť Igora Matoviča a Richarda Sulíka. Na sociálnej sieti dokonca oznámil, že sa plánoval s oboma stretnúť a prehovoriť im do duše. Nie je známe, či sa trojica politikov skutočne stretla, no isté je, že konflikty vyvrcholili najnovšou tlačovkou premiéra, počas ktorej ponúkol svoju pozíciu za určitých podmienok.

 

Je prekvapujúce, že Pročko ako člen strany OĽaNO nazval tlačovku jeho šéfa za výbornú a krok Matoviča označil za ,,niečo výnimočné“. Poslanec nezabudol pripomenúť, že Sulík nevie zniesť politický úspech premiéra v parlamentných voľbách 2020, v dôsledku čoho ho nedokáže rešpektovať.

 

Zdá sa však, že bývalá tvár televízie Markíza si berie nemalé zásluhy za pokorné vystúpenie premiéra. ,,Ja som aj Igorovi Matovičovi povedal, že jeho reakcie na Richarda Sulíka mali byť úplne iné. A nemal mu rovnako nakladať. Igor si to priznal, ale povedal mi vetu: ,,Jozef, ale vieš, aké je to ťažké?“ A ja hovorím dobre, Igor, ale keď ti niekto nadáva v súkromí, tak ty mu to nedaj hneď cez Facebook pocítiť, ale reaguj inak. Musím povedať, že Igor Matovič počúva. A uvedomil si veľa vecí. Jednou z nich je, že naozaj aj on niektoré veci zapríčinil. Ale mne povedal, prosím ťa, daj mi aj ty druhú šancu. Ja som povedal, jasné, Igor, nemám s tým žiadny problém,“ opísal rozhovor so šéfom v živom vstupe na sociálnej sieti.


sk_SKSlovak
sk_SKSlovak