Type to search

SPRÁVY

Naď VYPENIL a útočí na demonštrantov: TOTO odkazuje nespokojným občanom!

Jozef Dobrik
Jozef Dobrik júl 25

Minister obrany Jaroslav Naď potvrdil, že si stojí za výrokmi z minulého roka a pridal aj jeden nový opis aktuálnych protestujúcich.


Minister obrany Jaroslav Naď sa minulý rok počas protestov proti pandemickým opatreniam v Bratislave nechal počuť, že protestujúci poskakujúci po plote Úrade vlády sú opice. Teraz v reakcii na status o svojich vyjadreniach potvrdil, že si za vyhláseniami z minulého roka stojí.

 

„Tí, ktorí sa vtedy vešali po plote Úradu vlády a ničili tak historickú pamiatku, tí sú pre mňa stále opicami, lebo normálny človek toto nedokáže,“ skonštatoval v úvode svojho príspevku minister obrany.

 

Reagoval tak na status hudobníka Miloša Rabatina, ktorý podľa svojich slov s odstupom času pochopil, že vtedy mal štát zasiahnuť ráznejšie.„Zmeškali sme dobu, keď sme intelektuálne znevýhodneným občanom neukázali cestu. Domov. Aj so šekom na mastnú pokutu za účasť na nepovolenom zhromaždení,“ hovorí hudobník Rabatin.

 

Nadväzuje naňho opäť minister Naď, ktorý k označeniu opice tentoraz po protestoch pred parlamentom pridal označenie dezoláti často používané v diskusiách na sociálnych sieťach.

 

„No a tí, čo boli teraz pred parlamentom, zbili tam policajtku, vulgárne nadávali a na podporu Slovenska spievali českú hymnu, tak to sú zase dezoláti. A mali by sme im jasne všetci ukázať, čo si o nich myslíme,“vyjadril svoj názor Naď. V závere statusu si potom uťahoval z ocenenia Homofób roka, ktoré nedávno získal, keď skonštatoval, že týmto výrokom ašpiruje na víťaza súťaže #DezolátoFóbRoka2021.


sk_SKSlovak
sk_SKSlovak