Type to search

ŠOUBIZNIS

Jakubec ŠOKUJE! “Heriban? Môžeme hovoriť o karme. Toto si pritiahol do života!”

Daniel Ouzky
Daniel Ouzky jún 02

Skvelý herec, zabávač a hudobník Dano Heriban odišiel na večný odpočinok len pred pár dňami. Po náhlej smrti ho najbližšia rodina tajne pochovala uplynulý víkend, pričom cez týždeň sa konala pietna spomienka v budove Slovenského národného divadla. Na mieste sa prišli rozlúčiť hereckí kolegovia, pričom kondolencie prijímala aj zarmútená vdova Kamila Heribanová. 

Po smrti Dana ostali v šoku mnohí herci, speváci, no i blízki kamaráti a široká verejnosť, keďže umelec umrel náhle a nečakane vo veku 43 rokov. Kým mnoho Slovákov je z jeho úmrtia zronených a plakali, hoci Heribana nepoznali osobne, nájdu sa aj ľudia, ktorí verejný smútok za známou televíznou tvárou nezdieľajú.

Jedným z nich je aj zabávač Martin Jakubec, ktorý zosnulému hercovi venoval pred pár dňami mimoriadne ostré slová. Niekdajší kandidát na primátora Bratislavy označil herca za človeka, ktorý sa preslávil len “priblbou Hornou Dolnou a reklamou na Digi”. Okrem toho skritizoval aj jeho účinkovanie a vyjadrenia v relácii Pumpa: “Nezabúdajme, kto bol Dano Heriban. Na absolútne žumpovej Pumpe urážal a vysmieval sa nám, všetkým slušným ľuďom, domnieva sa.

Jakubec spomenul aj umelcove vyjadrenia po smrti generála Lučanského, ktoré mu pripadali výsmešné a hyenistické. Je na zamyslenie, či máme fňukať, alebo ho oplakávať. Samotná kosatá smrtka si ho našla. Môžeme hovoriť o karme. Toto si pritiahol do života. Mne v tejto chvíli tohto pána nie je vôbec ľúto. Zaslúži si teda on našu ľútosť? Ja si myslím, že nie. My teraz môžeme povedať, že sa budeme zabávať, ale bez neho, dodáva bez emócii.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak