Type to search

POLITIKA

Prekvapivá podpora Pellegrinimu: Rodina, spravodlivosť a mier MUSIA zvíťaziť.

Prezidentský kandidát Štefan Harabin pôjde voliť v druhom kole prezidentských volieb. Svoj hlas odovzdá Petrovi Pellegrinimu. Predseda parlamentu a líder Hlasu-SD sa totiž podľa neho prihlásil k častiam programu, ktorý presadzoval v prvom kole.

„Moji voliči sú inteligentní, nepodceňujte ich. Vedia, čo majú robiť, a vedia koho majú voliť. Je tu veľmi silná objednávka na národného prezidenta, ktorý zachová Slovenskej republike suverenitu štátu, nevtiahne Slovensko do vojny, bude dodržiavať ústavu, zákony a medzinárodné zmluvy a bude presadzovať mierové riešenia konfliktu na Ukrajine a nikdy nepošle našich vojakov do vojny,“uviedol Štefan Harabin. Vyzval tiež ľudí, aby išli voliť.

Podľa Harabina sa začala informačná vojna a ľudia by podľa neho nemali veriť hoaxom, ktorých je plný internet. „Veríme že aj vďaka všetkým hlasom národných a vlasteneckých voličov zvíťazí záujem Slovenska a jeho ľudí a nie záujmy amerického alebo bruselského diktátu a sorošovských mimovládok. Víťazom musí byť Slovensko!“ zdôraznil Harabin, ktorý na záver poprial všetkým občanom Slovenska pokojné veľkonočné sviatky.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak