Type to search

DOMÁCE SPRÁVY

Bývalého ministra vnútra Kaliňáka zadržala polícia!

Edita Silna
Edita Silna júl 30

 

Robert Kaliňák si neustrážil tachometer svojho Audi A6 v bratislavskom tuneli Sitina.

 

Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák doplatil na rýchlu jazdu za volantom. Policajti ho namerali a musel zaplatiť pokutu 160 eur.

 

Kaliňák si neustrážil tachometer svojho Audi A6 v tuneli Sitina, keď išiel rýchlosťou až 123 kilometrov za hodinu. V danom úseku môžu vodiči jazdiť maximálne 80-tkou, exminister tak porušil pravidlá o 43 kilometrov za hodinu. Incident sa odohral v nedeľu večer.

 

„Išiel som po diaľnici a neuvedomil som si, že už som v tuneli a treba začať brzdiť. Keď som začal, bolo už neskoro. Bola to moja chyba a som sa aj ospravedlnil. Policajti boli slušní a na mieste som zaplatil pokutu, lebo za chyby sa platí. Mrzí ma to,“ dodal Kaliňák.

 

(Najdlhšie pôsobiaci minister vnútra sa z politiky stiahol v minulom roku. Najskôr v marci rezignoval na post ministra po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Koncom roka oznámil, že odchádza aj z parlamentu s tým, že sa chce viac venovať rodine)

 

V súčasnosti sa opäť venuje právnickej profesii v spoločnosti Kallan Lagal, kde je práve Kaliňák jediným spoločníkom. Takisto chce pomáhať svojej strane Smer v právnych otázkach.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak