Type to search

POLITIKA

Pellegrini vyzýva Čaputovú a útočí na Matoviča: “Započal veľký súboj s prezidentkou!”

Edita Silna
Edita Silna feb 10

Igorovi Matovičovi (OĽaNO) sa podľa Petra Pellegriniho (Hlas-SD) stalo predsedovanie vlády trestom


Premiér Igor Matovič (OĽaNO) sa tvári, že je unavený, a to robí zatiaľ len pandémiu. Keby robil riadnu premiérsku robotu, to je širší diapazón. V rozhovore pre agentúru SITA a portál Webnoviny.sk to povedal predseda strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) a bývalý predseda vlády Peter Pellegrini. Podľa neho je Matovič mikromanažér, neskúsený a ješitný. To sú, ako dodal, najhoršie vlastnosti pre predsedu vlády.

 

„Pán Matovič sa zasekol v čase a ako bol nepripravený na výkon funkcie v marci, v rovnakej kvalite ho vidím aj teraz v decembri,“ doplnil Pellegrini. Dodal, že podľa neho Matovič riadi krajinu cez Facebook, rozhádal sa s kadekým a teraz započal veľký súboj s prezidentkou Slovenskej republiky,“ hovorí.

 

„Je to nemiestne. Pani prezidentka je posledný maják, ktorá v rámci nášho demokratického zriadenia dbá na naše práva a slobody a ešte ju začne atakovať. To sú chyby za chybami. Tento pán nemá žiadne schopnosti a kompetencie, aby mohol zastávať takúto vysokú funkciu. Jemu sa predsedovanie vlády stalo za trest,“ myslí si expremiér.


sk_SKSlovak
sk_SKSlovak