Type to search

POLITIKA

DIABOLSKÝ ťah Matoviča: “Som ochotný skončiť!” TENTO tvrdý odkaz posiela Sulíkovi a vláde!

Po takmer dvoch týždňoch mlčania a dlhých rokovaniach vystúpil Igor Matovič pred novinárov a jasne udal svoje stanovisko, kam sa koaličná kríza uberá. Prekvapivo je ochotný odstúpiť, avšak, má jasné podmieky!


Igor Matovič neodpovedal na otázky novinárov, vydal iba vyhlásenie, v ktorom žiada hlavu takmer každého! „Pre upokojenie situácie počas rokovaní vlády považujeme za absolútne nevyhnutný odchod ministra Richarda Sulíka z vlády Slovenskej republiky,“ vyhlásil Matovič s tým, že prijíma aj ponuku na demisiu Márie Kolíkovej. Odstúpiť má aj Jana Bittó Cigániková a Juraj Šeliga ako podpredseda parlamentu.

 

Okrem toho požaduje od strany SaS jedno ministerstvo, ktoré jej pôvodne hnutie OĽANO prenechalo po voľbách. Bol to rok plný odhodlania, ale aj utrpenia. Pre ľudí aj pre vládu mimoriadne ťažký rok. Na podporu ľudí a ekonomiky sme investovali milióny eur a napriek kríze sa nám podarilo dosiahnuť dobré ekonomické výsledky. Mafii sme išli dôrazne po krk, presne tak, ako sme to ľuďom sľúbili,“ uviedol.


sk_SKSlovak
sk_SKSlovak