Type to search

POLITIKA

Tódovej prišiel VÝHRAŽNÝ list a obviňuje Fica: TENTO ostrý odkaz je volaním o pomoc!

Robert Fico zverejnil na svojom profile text, v ktorom sa okrem iného vyjadruje aj k bývaniu známej novinárky Moniky Tódovej. Tá sa po tom, ako navyše obdržala nepríjemný anonymný list, rozhodla venovať politikovi ostrý odkaz aj s objasnením svojej bytovej situácie.


Líder strany Smer sa okrem iného opäť vyjadril k bytovej otázke Moniky Tódovej: “Nečudujem sa, keď ešte na povrch vyjde informácia, že jedna z ich kolegýň v Denníku N s mesačným príjmom nižším ako tisíc euro si môže kúpiť státisícový byt v najlukratívnejšej časti Bratislavy,” obul sa Fico opakovane do bývania novinárky.

 

Tódová na sociálnej sieti priznala, že obdržala akýsi anonymný list, v ktorom jej ktosi posiela nechutný odkaz. “Prišiel mi dnes domov rukou písaný list: “Na každú sviňu sa varí voda, začnite intenzívne hľadať bločky, bude zle nedobre…” odhalila. Vzápätí sa však vyjadrila aj k informáciám o jej bývaní a príjme, ktoré zverejnil istý portál: “Nie, nemáme byt za pol milióna eur. Máme byt, na ktorý sme si zobrali hypotéku. Tú nám dala banka na základe našich legálnych príjmov. Nezarábam tisíc eur mesačne, zarábam viac. Podali sme žalobu na dezinformačný web, ktorý to rozšíril, aj žiadosť o predbežné opatrenie, aby článok stiahli. Ale je to už všade. V diskusiách trolovia vyzývajú ľudí, aby išli na našu ulicu “dať najavo”, čo si o tom myslia.”

 

Novinárka posiela aj poriadne ostrý odkaz Ficovi: “Robert Fico robí aj po vražde Jána Kuciaka ďalej z novinárov terč a hecuje proti nám ľudí. Využíva na to tú najväčšiu lúzu a tie najprimitívnejšie prostriedky. Naposledy včera po otázke kolegu zo SME na jeho nové bývanie, ktoré zase raz nevie vysvetliť,” zakončuje.


sk_SKSlovak
sk_SKSlovak