Type to search

DOMÁCE

EXTRÉMNE nízke ceny! Ruský supermarket mieri na Slovensko!

Edita Silna
Edita Silna feb 06

Ruský reťazec nájdete aj v Belgicku, Francúzsku, Taliansku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Veľkej Británii, v pobaltských krajinách, ale napríklad aj v Španielsku.

Na Slovenský trh by mal vstúpiť ruský maloobchodný reťazec Mere, ktorý láka zákazníkov na nízke ceny. Nájdete v ňom napríklad kilo „vegety“ za 1,35 eura, liter a pol talianskeho vína za niečo cez 3 eurá alebo kilogram čokoládových bonbónov za 4,9 eur. O novinke informoval portál HNonline.

Výhodné nákupy si momentálne užívajú naši susedia. Na českom trhu sú tri obchody, pričom do dvoch rokov by malo byť v krajine približne 50 predajní. Informuje o tom TapWeb.

No nízke ceny sa odrážajú na vizuálnej identite prevádzok. „Naša stratégia je ponúknuť zákazníkovi čo najnižšiu cenu. Šetríme na všetkom tak, aby naše náklady boli čo možno najnižšie. To znamená prevažne paletový predaj bez krásnych regálov,“ pre portál TapWeb priblížila stratégiu Natalie Sinkina.

Okrem určitého nepohodlia sa zákazníci musia pripraviť na to, že v nich nakupujú priamo z paliet, pričom produkty majú väčšie balenia. Ako informoval TapWeb, na slovenský trh by mal nový maloobchodný hráč vstúpiť v priebehu tohto roka.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak