Type to search

POLITIKA

ŠOKUJÚCE slová na adresu Rizmana: TOTO čvirikajú vrabce o partnerovi prezidentky!

Rudolf Huliak sa po predčasných voľbách a jeho zvolení do parlamentu zo 150. miesta, stal nominantom Slovenskej národnej strany (SNS) na ministra životného prostredia. Prezidentka Zuzana Čaputová však vyhlásila, že ho odmieta do funkcie vymenovať. Huliaka sme sa pýtali, či dôvodom toho môžu byť práve jeho výroky na adresu prezidentky a jej partnera Juraja Rizmana.

„Ministerský palác neovláda pani prezidentka ale jej priateľ, pán Rizman. Tento človek ovláda prezidentský mandát a pani prezidentka sa stala len jeho bezduchou hovorkyňou, povedal nedávno na adresu hlavy štátu Rudolf Huliak. Tiež avizoval, že ak by sa stal ministrom životného prostredia ako prvé urobí interný audit na envirorezorte.

Huliak súhlasí s názorom, že nie je náhoda, že prezidentka nechce vymenovať kandidáta práve na rezort životného prostredia. „Budete vidieť, že keď dôjde k tomu, že preveríme tieto záležitosti ohľadom zdrojov v rámci verejných financií Slovenska a v rámci eurozdrojov plynúcich cez rezort životného prostredia, tak sa tu zatočí hlava pár ľuďom,“ uviedol Huliak v rozhovore, ktorý poskytol pre agentúru SITA.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak